aArchitektura uvádí: Luděk del Maschio

zpět

aArchitektura uvádí: Luděk del Maschio

Luděk del Maschio je absolventem Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, katedry designu ve Zlíně u prof. Zdeňka Kováře, je zakládajícím členem legendární kapely Svoz řepy a kromě architektury se věnuje i volné tvorbě. Působil ve sdružení Vio Art, Maschio s.r.o. a O-Blast. Je autorem řady veřejných i soukromých interiérů, novostaveb a rekonstrukcí, které vynikají svojí nepředvídatelností, kreativním použítí nezvyklých materiálů a prostorovou hravostí. Jeho interiéry jsou barevné, minimální i postmoderně zahuštěné. Svou živelností ukazují radost autora z tvorby, mnoho detailů vzniká spontálně přímo při realizaci a energie do prostorů vložená je cítit i po letech.

Luděk del Maschio je spoluautorem Grand Prix oceněného Obecního úřadu v Šarovech (spolu se Svatoplukem Sládečkem, Alicí Šimečkovou a Dušanem Mikuláškem, z místních realizací uveďme dnes již zaniklý zlínský klub T 603, rodinný dům v Kostelci, interiér kina a klubu Mír v Uherském Hradišti, spolu s Petrem Tíkalem a Tomášem Růžičkou jsou autory rekonstrukce postprodukčního studia Avion v Praze - Holešovicích a řady dalších projektů.

Luděk del Maschio své práce minimálně prezentuje v médiích, proto si nenechejte ujít výjmečnou příležitost se s ním setkat.

pořádá a ARCHITEKTURA občanské sdružení www.aarchitektura.cz

 

koná se ve čtvrtek 21. února 2013 v 19:00 v prostoru BLOK 12 www.blok12.cz na adrese J. A. Bati , Zlín 760 01.

 

vstupné: 50 Kč, studenti 30 Kč

zpět